Про нас

 

vision-zero-logo

Наша організація діє у сфері сталої міської мобільності. Ми почали у 2016 році з безпеки дорожнього руху, звідти й назва  “Vision Zero” (“Нульове бачення”).  Це створена у Швеції концепція, яка стверджує, що будь-які дорожні смерті неприпустимі, і що відповідальні за це професіонали повинні прагнути звести цю цифру до нуля.

У 2022 році, у світлі повномасштабної війни та майбутньої необхідності зеленої післявоєнної відбудови міст, транспортної інфраструктури та економіки України, цілі організації були розширені. Тепер їх три:

  1. Нульова смертність на вулицях і дорогах міст України, через подальші зміни державної політики й вдосконалення інфраструктури.
  2. Нульові викиди від міської мобільності, через осучаснення та розвиток електротранспорту та велоінфраструктури, за поступового зменшення частки автомобілів з ДВЗ до нуля;
  3. Нуль бар’єрів, тобто повне забезпечення доступності для ветеранів війни та інших маломобільних груп  через перебудову міських просторів, об’єктів транспортної інфраструктури, та низькопідлогових рухомий склад.

НАША КОМАНДА:

Віктор Загреба.

zagreba_800px

Транспортний аналітик, консультант, магістр державної політики (Університет Мериленду, США), автор дослідження “Вимірювання ефективності програм у сфері безпеки руху в США, ЄС та Україні”. Працював у громадському секторі, а також в Команді підтримки реформ Міністерства інфраструктури України та був радником Міністрів інфраструктури з питань безпеки дорожнього руху. Останніми роками працював як консультант у сфері сталої міської мобільності, втіливши стратегічні та транспортно-планувальні проєкти для понад 15 міст України.

Контакти: viktor@zagreba.com, +380 67 442 14 94 (Viber, Telegram, WhatsUp), https://www.facebook.com/zagreba

 

Андрій Черніков.

chernikov_800px

Програміст, аналітик, учасник ініціатив з осучаснення громадського транспорту та з популяризації велосипедного транспорту, розробник онлайн-інструментів для аналізу і вирішення проблем міста (maps.if.ua), співзасновник громадського ресторану Urban Space 100, один з меценатів пілотного проєкту “Безпека дорожнього руху для патрульних поліцейських”.

 

Катерина Лозовенко.

20230308_151305

Фахівчиня зі сталої міської мобільності та аналізу транспортних даних. Має досвід управління проєктами від малих локальних проєктів організації перехрестя до проєктів розробки стратегічних документів. Катерина обожнює велосипедний транспорт і просуває його як активна користувачка. Є членкинею низки місцевих громадських організацій. Вивчала аналіз даних в магістратурі, а також
найкращі практики розвитку сталої мобільності в Німеччині та Польщі.

 

Юрій Лозовенко.

Містопланувальник, транспортний планувальник. Юрій здобув освіту архітектора зі спеціалізацією у містобудуванні та дизайні архітектурного середовища. Його проєкти реконструкції вулиць й реорганізації дорожнього руху здобули високу оцінку та були реалізовані, зокрема для міст Києва, Вінниці та Івано-Франківська та Тбілісі. У секторі мобільності Юрій спеціалізується на плануванні дорожнього руху та транспортному моделюванні. Інші інтереси включають громадський, залізничний та велосипедний транспорт.

КОНТАКТ:

З питань співпраці чи коментарів звертайтесь до Віктор Загреби, голови правління ГО “Віжн Зеро.
тел. 067 442 14 94, viktor@zagreba.com, https://www.facebook.com/zagreba/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>