Про нас

На дорогах і вулицях України щороку гине близько 4000 людей. Ініціатива “Vision Zero для України” ставить за мету зменшити це число до нуля.

vision-zero-logo

“Vision Zero” (“Нульове бачення”) — це створена у Швеції концепція, яка стверджує, що будь-які дорожні смерті — неприпустимі, і що треба прагнути звести цю цифру до нуля.

Шведи вирішили, що винуватити людей за те, що вони спричиняють аварії (“blame the victim”) – непродуктивно. Бо люди завжди помилялись і будуть помилятись. Але що тоді продуктивно? Побудувати розумну і безпечну систему менеджменту безпеки (“safe system”), в якій кількість смертей буде постійно знижуватись, поки не знизиться до нуля. Цей підхід показує вражаючі результати в Швеції, Британії, Данії, Голландії та інших країн ЄС. Понад 500 великих міст Європи вже досягнули нульової смертності!

НАША КОМАНДА:

Віктор Загреба

zagreba_800px

Громадський активіст та менеджер проектів, магістр державної політики (Університет Мериленду, США), автор дослідження “Вимірювання ефективності програм у сфері безпеки руху в США, ЄС та Україні”, автор пілотного проекту “Безпека дорожнього руху для патрульних поліцейських“. Прямі контакти: viktor@zagreba.com, +380 67 442 14 94 (Viber, Telegram, WhatsUp), https://www.facebook.com/zagreba

Андрій Коман

koman_800px

Архітектор-урбаніст, транспортний планувальник, має досвід роботи і життя в Німеччині (м. Штутгарт), випускник школи урбаністики “CANactions”, автор проектів з організації дорожнього руху на більш ніж 40 вулицях в м. Івано-Франківськ, автомобільних дорогах національного значення в декількох областях, член Комісії з безпеки дорожнього руху при виконавчому комітеті міста Івано-Франківська, громадський активіст, співзасновник ініціатив “Вело-Франківськ” та “Місто для людей”.

Андрій Черніков

chernikov_800px

Програміст, аналітик, учасник ініціатив з осучаснення громадського транспорту та з популяризації велосипедного транспорту, розробник онлайн-інструментів для аналізу і вирішення проблем міста (maps.if.ua), співзасновник громадського ресторану Urban Space 100, один з меценатів пілотного проекту “Безпека дорожнього руху для патрульних поліцейських”.

КОНТАКТ:

З питань співпраці чи коментарів звертайтесь до Віктор Загреби, голови правління ГО “Віжн Зеро, тел. 067 442 14 94, viktor@zagreba.com, https://www.facebook.com/zagreba/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>