Про нас

 

vision-zero-logo

Наша організація діє у сфері сталої міської мобільності. Ми почали у 2016 році з безпеки дорожнього руху, звідти й назва  “Vision Zero” (“Нульове бачення”).  Це створена у Швеції концепція, яка стверджує, що будь-які дорожні смерті неприпустимі, і що відповідальні за це професіонали повинні прагнути звести цю цифру до нуля.

У 2022 році, в світлі повномасштабної війни та майбутньої необхідності зеленої післяєвонної відбудови міст, транспортної інфраструктури та економіки України, цілі організації були розширені. Тепер їх три:

  1. Нульова смертність на вулицях і дорогах міст України, через подальші зміни державної політики й вдосконалення інфраструктури.
  2. Нульові викиди від міської мобільності, через осучаснення та розвиток електротранспорту та велоінфраструктури, за поступового зменшення частки автомобілів з ДВЗ до нуля;
  3. Нуль бар’єрів, тобто повне забезпечення доступності для ветеранів війнита інших маломобільних груп  через перебудову міських просторів, об’єктів транспортної інфраструктури, та низькопідлогових рухомий склад.

НАША КОМАНДА:

Віктор Загреба

zagreba_800px

Транспортний аналітик, консультант, магістр державної політики (Університет Мериленду, США), автор дослідження “Вимірювання ефективності програм у сфері безпеки руху в США, ЄС та Україні”. Працював у громадському секторі, а також в Команді підтримки реформ Міністерства інфраструктури України та був радником Міністірв інфраструктури з питань безпеки дорожнього руху. Останніми роками працював як консультант у сфері сталої міської мобільності, втіливши стратегічні та транспортно-планувальні проекти для понад 15 міст України.

Контакти: viktor@zagreba.com, +380 67 442 14 94 (Viber, Telegram, WhatsUp), https://www.facebook.com/zagreba

Максим Шульга 

шульга максим

Досвідчений аналітик та громадський активіст, координатор щорічного дослідження “Користування ременями безпеки в містах України”. Має великий досвід активності в громадських організаціях, а також на державній службі в центральних органах виконавчої влади. Мешкає у Києві.

Андрій Черніков

chernikov_800px

Програміст, аналітик, учасник ініціатив з осучаснення громадського транспорту та з популяризації велосипедного транспорту, розробник онлайн-інструментів для аналізу і вирішення проблем міста (maps.if.ua), співзасновник громадського ресторану Urban Space 100, один з меценатів пілотного проекту “Безпека дорожнього руху для патрульних поліцейських”.

КОНТАКТ:

З питань співпраці чи коментарів звертайтесь до Віктор Загреби, голови правління ГО “Віжн Зеро, тел. 067 442 14 94, viktor@zagreba.com, https://www.facebook.com/zagreba/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>